Państwa zadowolenie z inwestycji
jest naszym priorytetem.

 

Szanowni Kliencie!


XENAKIS DEVELOPMENT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. serdecznie gratuluje raz jeszcze zakupu nieruchomości w naszej Firmie. To dla nas wyróżnienie, że Państwo wybraliście nas. Jest to też zobowiązanie dla nas aby dbać o Państwa zadowolenia z użytkowania mieszkania.

Spółka nasza dokłada wszelkich starań, na każdym etapie procesu realizacji inwestycji, od projektu aż po zakończenie budowy, o najwyższą jakość i standardy naszych inwestycji. Dbałość i rzetelność są podstawą naszej filozofii pracy.

Pomimo powyższego, w czasie eksploatacji mają miejsce zjawiska, które wymagają poprawy i wizyty naszych pracowników. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek uwagi, zastrzeżenia lub wystąpiła w Państwa lokalu usterka, prosimy o wypełnienie Formularza Zgłoszenia wraz z załączeniem zdjęć, a następnie przesłanie go na adres mailowy:

OBSLUGA.KLIENTA@XENAKIS.PL

Alternatywnie mogą go Państwo wypełnić ręczne i przesłać (lub dostarczyć) do biura firmy Xenakis. Formularz pozwoli nam właściwie zdiagnozować i zrealizować reklamację dlatego też prosimy o wypełnienie wszystkich zawartych w nim pozycji.

Pobierz Formularz

Do zgłoszeń w postaci elektronicznej prosimy dołączyć zdjęcia.